KÖYLERİMİZDE YAŞAYAN VATANDAŞLARIMIZ MUTLU OLURSA TÜRKİYE MUTLU OLUR
Kaymakam İrfan DEMİRÖZ, köylerde incelemelerde bulunmak ve köylülerin sorunlarını dinlemek amacıyla ziyaretlerde bulunmaya devam ediyor. Son olarak Güllüçam ve Susuz Köylerinde ziyaretler yapan Kaymakam DEMİRÖZ, “Öncelikli hedefimiz köylerimizin alt yapı ve yol sorunlarını çözüme kavuşturmak. Bu kapsamda tüm köylerimizi ziyaret ederek, vatandaşlarımızla bir araya geliyor, istek ve taleplerini dinliyoruz.” dedi. Ziyarete İlçe Jandarma Komutanı Selçuk APAYDIN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan KOCA ve diğer daire müdürleri katıldı.
Kaymakam DEMİRÖZ, köylerdeki eksiklikleri tespit ederek yapılacak hizmetler konusunda köylüleri bilgilendirdi. Köy okullarını ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti. Öğretmenlerle ayrıca toplantı yaparak sorunlarını tek tek dinledi.  Öğretmenlere dersleri %50 eğitim %50 öğretim olacak şekilde işlenmesi konusunun ve birleştirilmiş sınıflardan bir an evvel taşımalı eğitime geçmenin önemine değindi. Okul Bahçesini çiçeklendirerek çevre düzenlemesi yapan, Susuz Köy Okulu Müdürü ve Öğretmenlerine teşekkür etti.
Kaymakam DEMİRÖZ, Güllüçam Köy Konağında, yapımı devam eden Köy Misafirhanesinde, mera alanında ve sıcak su kuyusunda incelemelerde bulundu. Sera Organize Sanayi Bölgesinin, alternatif olarak Güllüçam Köyü mera alanının da eklenmesi için İlçe Tarım Müdürlüğüne talimat verdi.
               Susuz Köyü meydanında vatandaşlarla sohbet eden Kaymakam DEMİRÖZ, onların sorunlarını dinledi. Tarım Kredi Kooperatifi binasında incelemelerde bulunarak söz konusu binanın bahçesine ceviz, badem ve kiraz fidanlarının dikilmesi için İlçe Tarım Müdürlüğü bilgilendirilip konunun takibi istendi.
               Kaymakam DEMİRÖZ, “Köylerimiz doğal hayatın ta kendisidir. Şehirdekilerin organik diye çok para vererek aldıkları, köylerde yetişen ürünlerdir” diyerek “Gittiğimiz köylerde vatandaşlarımızın gösterdiği misafirperverlikten dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.